Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, радимо вибрати самокат iTrike JR 3-058-I-WP10. Він оснащений трьома колесами, які забезпечують високу стійкість та допомагають легко тримати рівновагу. Цей самокат також має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а також доступну ціну, що робить його ідеальним вибором для початківців.

Конструкція самокату iTrike JR 3-058-I-WP10 зручна та практична, а висота керма може бути легко відрегульована залежно від зростання дитини.
Завдяки компактним розмірам, цей самокат легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 65,5-75,5 см.
- Підніжка: 26х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536 ₴

