Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то рекомендується звернути увагу на iTrike JR 3-058-I-WP15 – самокат із трьома колесами. Завдяки цій конструкції, ви отримаєте високу стійкість та легкість у збереженні рівноваги, що значно полегшить освоєння їзди на ньому. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а також доступну ціну, що робить його чудовим вибором для початківців.

Самокат iTrike JR 3-058-I-WP15 має яскраве підсвічування коліс і підніжки, яка надає додатковий інтерес і веселощі під час катання.
Самокат iTrike JR 3-058-I-WP15 також має зручну та практичну конструкцію, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам, цей самокат зручний для транспортування в поїздках і подорожах. Крім того, він може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 66-76 см
- Підніжка: 26х13 см, підсвічування підніжки
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 76 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 465 ₴

