Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, рекомендується звернути увагу на iTrike JR 3-068-DBL - самокат з трьома колесами, який забезпечує високу стійкість і допомагає легко зберігати рівновагу. Завдяки цій конструкції освоєння їзди на ньому буде набагато простіше. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а також доступну ціну, що робить його чудовим вибором для початківців.

Самокат iTrike JR 3-068-DBL також має яскраве підсвічування коліс, які додають інтересу та веселощів під час катання. Його зручна та практична конструкція дозволяє легко регулювати висоту керма залежно від зростання дитини. Завдяки його компактним розмірам цей самокат легко переноситься в поїздках і подорожах. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 63-72 см
- Підніжка: 37х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 417 ₴

