Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, ми рекомендуємо вибрати iTrike JR 3-060-22-R - самокат із трьома колесами, які забезпечують високу стійкість та допомагають легко зберігати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість, надійність та доступну ціну, що робить його ідеальним вибором для новачків.

Самокат iTrike JR 3-060-22-R також оснащений яскравим підсвічуванням коліс та підніжок, що додає інтересу та веселощів під час катання. Його конструкція зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини.
Завдяки його компактним розмірам, цей самокат легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 83-92 см
- Підніжка: 39/30х13 см
- Максимальне навантаження: 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 92 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 282 ₴

