Якщо ви починаєте знайомитися зі світом самокатів, ми рекомендуємо звернути увагу на самокат iTrike JR 3-026-C-GR. Цей самокат оснащений трьома колесами для забезпечення високої стійкості та допомагає легко зберігати рівновагу, що значно полегшує освоєння їзди на ньому. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та надійність, а доступна ціна робить його чудовим вибором для новачків.

У самокату iTrike JR 3-026-C-GR також є яскраве підсвічування коліс, яке додає інтересу та веселощів під час катання. Його зручна та практична конструкція дозволяє легко регулювати висоту керма залежно від зростання дитини. Завдяки його компактним розмірам цей самокат легко переноситься в поїздках і подорожах. Крім того, він може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 66-75 см
- Підніжка: 26х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 347 ₴

