Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то iTrike JR 3-068-V це те, що вам може сподобатися. Цей самокат із трьома колесами забезпечує високу стійкість та допомагає зберігати рівновагу, що значно полегшує процес освоєння їзди на ньому. Крім того, його привабливий дизайн, висока якість та надійність, а також доступна ціна роблять його чудовим вибором для новачків.

iTrike JR 3-068-V також оснащений яскравим підсвічуванням коліс, яке створює додаткову ігрову атмосферу під час катання. Його конструкція зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам, цей самокат легко переноситься в подорожах та стане чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 63-72 см
- Підніжка: 37х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 291 ₴

