Якщо ви тільки починаєте знайомитися з самокатами, що світяться, то варто звернути увагу на модель iTrike JR 3-054-GR з трьома колесами. Він забезпечує високу стійкість та легкість збереження рівноваги, що значно полегшує процес освоєння їзди на ньому. Крім того, його привабливий дизайн, висока якість та доступна ціна роблять його чудовим вибором для новачків.

Крім того, у цього самокату є яскраве підсвічування коліс, яке додає веселощів та інтересу під час катання. Зручна та практична конструкція самокату дозволяє легко регулювати висоту керма залежно від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам, цей самокат легко транспортується під час поїздок та подорожей, що робить його зручним та мобільним засобом пересування. Також, iTrike JR 3-054-GR може стати чудовим подарунком для вашої дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 118 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 66-75 см.
- Підніжка: 35х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 118 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 224 ₴

