Рекомендується звернути увагу на iTrike JR 3-055-2-WP4, якщо ви починаєте знайомитися зі світлом самокатів. Цей самокат із трьома колесами забезпечує високу стійкість та легко зберігає рівновагу, що значно спрощує процес освоєння їзди. Крім того, він має привабливий дизайн, відмінну якість і надійність, а доступна ціна робить його ідеальним вибором для новачків.

Зручна та практична конструкція iTrike JR 3-055-2-WP4 дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини. Завдяки компактним розмірам, цей самокат дуже зручно брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для вашої дитини, яка отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється - 70-80 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 40/32х13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴

