Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світлом самокатів, варто звернути увагу на iTrike JR 3-003-1-WP11 - складаний самокат з трьома колесами. Завдяки цій конструкції він забезпечує високу стійкість і легко зберігає рівновагу, що значно полегшує процес освоєння їзди. Крім того, цей самокат має й інші переваги, включаючи привабливий дизайн, високу якість і надійність, а доступна ціна робить його ідеальним вибором для новачків.

Проте, iTrike JR 3-003-1-WP11 має і додаткові переваги. Наприклад, він оснащений яскравим підсвічуванням коліс, яке додає інтересу та веселощів під час катання. Крім того, зручна та практична конструкція самокату дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а можливість складання робить його дуже зручним для транспортування у поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте iTrike JR 3-003-1-WP11 як подарунок для своєї дитини, то він отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на цьому самокаті.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 80-89 см.
- Підсвічування коліс
- Матеріал: алюміній, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 137 ₴

