Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то рекомендується звернути увагу на iTrike JR 3-064-A - складаний самокат із трьома колесами. Його конструкція забезпечує високу стійкість та легкість збереження рівноваги, що допоможе вам швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, надійність та доступну ціну, що робить його чудовим вибором для новачків.

Зручна та практична конструкція самокату дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а завдяки компактним розмірам цей самокат легко транспортувати в поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте iTrike JR 3-064-A як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на цьому самокаті.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 79-88.5 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 39/31х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 88.5 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 093 ₴

