Якщо ви тільки починаєте освоювати світ самокатів, то рекомендується звернути увагу на iTrike JR 3-003-B1 – складаний самокат із трьома колесами. Завдяки своїй конструкції він забезпечує високу стійкість і допомагає легко зберігати рівновагу, що дозволяє швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, цей самокат привабливий своїм дизайном, надійністю та доступною ціною, що робить його ідеальним вибором для новачків.

Завдяки зручній та практичній конструкції, цей самокат легко регулюється по висоті керма, що дозволяє адаптувати його до зростання дитини. Компактні розміри iTrike JR 3-003-B1 роблять його зручним для транспортування у поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте цей самокат як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 80-89 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 39/30х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 059 ₴

