iTrike JR 3-055-1-WP14 з трьома колесами – відмінний вибір для тих, хто тільки починає знайомитися зі світом самокатів. Його конструкція забезпечує високу стійкість та легкість збереження рівноваги, що допомагає швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, є надійним та доступним за ціною.

Завдяки зручній та практичній конструкції, ви можете легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а компактні розміри роблять його зручним для транспортування у поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте покупку iTrike JR 3-055-1-WP14 як подарунок для своєї дитини, то вона обов'язково оцінить можливість отримати безліч позитивних емоцій та вражень від катання на цьому самокаті.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється - 79-88 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 40х13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴

