Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то iTrike JR 3-055-P з трьома колесами – чудовий вибір. Завдяки своїй конструкції він забезпечує високу стійкість і легкість збереження рівноваги, що допомагає швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, цей самокат привабливий своїм дизайном, надійністю та доступною ціною.

Зручна та практична конструкція iTrike JR 3-055-P дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а його компактні розміри роблять його зручним для транспортування у поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте цей самокат як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється - 79-88.5 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 39/31х13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 88.5 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴

