Легкий літній намет з одним входом і невеликим тамбуром.
Призначення: для нескладних коротких походів і відпочинку на природі.
Час використання: з травня до вересня
Особливості:
- Двошаровий намет;
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою;
- Два вентиляційні клапани;
- Усі шви проклеєні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Висота | 1.3 м |
| Розміри упаковки | 66 x 15 см |
| Місткість | чотиримісні |
| Артикул | TTT-027 |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розміри спального місця | 230 х 210 х 130 см |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм ст. |
| Розміри зовнішні | 240 х 220 х 130 см |
| Наявність тамбура | Да |
| Внутрішній намет | 100% повітропроникний поліестер 68D/68D 190T |
| Мoдель | Tepee 4 ver.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 507 ₴


