Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то iTrike JR 3-055-3-WP17 з трьома колесами – чудовий вибір. Завдяки своїй конструкції цей самокат забезпечує високу стійкість і допомагає легко зберігати рівновагу, що сприяє швидкому освоєнню їзди на самокаті. Крім того, його привабливий дизайн, надійність та доступна ціна роблять його привабливим вибором для новачків.

Зручна та практична конструкція iTrike JR 3-055-3-WP17 дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а його компактний розмір робить його зручним для транспортування під час поїздок та подорожей. Якщо ви збираєтеся придбати цей самокат як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає безліч позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 78-87 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 32х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 87 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Квіти |
- Ціна: 999 ₴

