Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, рекомендується звернути увагу на самокат iTrike JR 3-003-A з трьома колесами. Завдяки своїй конструкції він забезпечує високу стійкість і легкість збереження рівноваги, що допоможе швидше освоїтися з їздою на самокаті. Крім того, його привабливий дизайн, надійність та доступна ціна роблять його чудовим вибором для новачків.

Під час катання на iTrike JR 3-003-A ви зможете насолоджуватися яскравим підсвічуванням коліс, що додасть веселощів та інтересу. Зручна та практична конструкція самокату дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а завдяки компактним розмірам цей самокат легко транспортувати в поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте iTrike JR 3-003-A як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 80-89 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 32х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 005 ₴

