Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, то Scooter Maxi Print Карамель з трьома колесами – чудовий вибір для вас. Завдяки стійкій конструкції цей самокат допоможе зберігати рівновагу і освоїтися з їздою на ньому швидше. Крім того, його привабливий дизайн, надійність та доступна ціна роблять його ідеальним вибором для новачків.

Під час катання на Scooter Maxi Print Карамель ви зможете насолоджуватися яскравим підсвічуванням коліс та підніжки, що додасть веселощів та інтересу. Зручна та практична конструкція самокату дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а завдяки компактним розмірам цей самокат легко транспортувати в поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте Scooter Maxi Print Карамель як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 73-82 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 32х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | Scooter |
- Ціна: 999 ₴

