Якщо ви новачок у світі самокатів, то iTrike JR 3-003-B із трьома колесами - ідеальний вибір для вас. Завдяки своїй конструкції цей самокат забезпечує високу стійкість і допомагає легко зберігати рівновагу, що робить процес освоєння їзди на самокаті простіше і приємніше. Крім того, його привабливий дизайн, надійність та доступна ціна роблять його ідеальним вибором для новачків.

Під час катання на iTrike JR 3-003-B ви зможете насолоджуватися яскравим підсвічуванням коліс, що додає веселощів та інтересу. Зручна та практична конструкція самокату дозволяє легко регулювати висоту керма в залежності від зростання дитини, а завдяки компактним розмірам цей самокат легко транспортувати в поїздках та подорожах. Якщо ви розглядаєте iTrike JR 3-003-B як подарунок для своєї дитини, то він обов'язково отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 118 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Висота керма регулюється – 80-89 см.
- Матеріал: алюміній, пластмаса
- Підніжка: 32х13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 118 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 003 ₴

