Багатофункціональний, міцний міні мультитул - включає 9 інструментів, комплектується чохлом.
Зроблений із надійної нержавіючої сталі.
Включає в себе:
- Плоскогубці (кусачки)
- Ніж
- Хрестова викрутка
- Маленька шліцева викрутка
- Пилочка
- Відкривачка для пляшок
- Двосторонній напильник
- Велика шліцева викрутка
- Консервний ніж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PDQ |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Пасатижі, Секатор, Кусачки, Ніж, Викрутка, Лінійка |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








