-19%

Розетка з таймером включення та вимикання AL-06G реле часу
580 ₴
469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ✔RB5
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт розетка з чітким цифровим екраном із підказками. Мінімальний час програмування таймера - 1 хвилина, максимальний час - тиждень.
Матеріал вилки - мідь з високою провідністю, нікельована, антикорозійна.
Корпус виготовлено з якісного пластику.
Має вбудовану акумуляторну батарею, завдяки їй екран розетки буде працювати, а сама розетка буде зберігати данні програм до шести місяців без підключення до мережі.
Широкий спектр застосування: різні побутові електроприлади, бойлери, обігрівачі, насоси для води, зарядка батареї для електромобілів, домашня безпека тощо.
Наш відео огляд:
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS пластик + мідь
- Напруга: 220-240В 50Гц
- Потужність: 2300 Вт / 10 А
- Робоча температура: від 0 до +40 за Цельсієм
- Точність: ±1 хв
- Розміри: 11х6х4 см
- Колір: Білий
- Комутаційна здатність: 10A
- Максимальне навантаження: 2300 Вт
НАЛАШТУВАННЯ ПРОГРАМ:
- Натисніть кнопку PROG, щоб налаштувати першу програму.
- Потім натисніть кнопку WEEK, щоб встановити день або блоки днів. Встановіть час увімкнення, натиснувши кнопку HOUR, а потім кнопку MIN.
- Натисніть кнопку PROG ще раз, щоб встановити час вимкнення, повторивши пункт 2.
- Далі аналогічно можна налаштувати всього 16 програм, які можуть працювати паралельно.
- Після завершення налаштувань натисніть кнопку CLOCK, і розетка-таймер буде готова до роботи.
Приклад роботи: увімкнення о 8:15 і вимкнення о 23:00 щодня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PDQ |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 10 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Вага | 170 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴





