Характеристики:
- Тип: ковдра,
- Сезон: літо,
- блискавка — права,
- T-loft,
- Температурний режим: Min/Comf/Max — -5/+15/-,
- Розміри: 190 х 80 см,
- Вага: 750 г,
- Колір: оранжевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Літо |
| Вага | 750 г |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -5 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Нейлон |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 190 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 15 град. |
| Нижня температура комфорту | -5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Наповнювач | T-loft |
| Розмір | 190 х 80 см |
| Зовнішній матеріал | нейлон 300T |
| Артикул | UTRS-056-R |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | внутрішня кишеня для документів, можливість зістібання двох спальників |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | -5 °C |
| Ширина (згорнутий) | 28 см |
| Внутрішній матеріал | нейлон 210T |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -5/+15/- |
| Щільність утеплювача | 70 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 14 см |
| Молния | правая |
| Температура комфорту | +15 °C |
| Мoдель | Airy Light Orange/Grey Right |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 643 ₴










