Термос SKIF Outdoor Walker, 1L — класичний термос із колбою з харчової неіржавкої сталі, який ідеально підійде для щоденних прогулянок, тривалих далеких подорожей, поїздок на дачу, виїздів на природу, риболовлю або полювання.
Термоси виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі марки AISI 304, яка завдяки великій кількості нікелю та хрому забезпечує високі показники міцності та стійкості до корозії. Крім того, матеріал не піддається негативному впливу хімічно активних речовин, які можуть бути в складі напою, і не зберігає запахів після використання. Зовнішність і конструкцію термосів Skif Outdoor можна назвати класичною та лаконічною: в дизайні немає нічого зайвого, а принцип роботи клапана відомий практично кожному.
Завдяки подвійним стінкам і вакуумному проміжку між ними рідина в термосі залишається гарячою понад 24 години. Термос Skif Outdoor можна використовувати як для гарячих, так і для холодних напоїв.
Конструкція клапана з кнопкою надійно захищає від протікань і дає змогу акуратно налити напій.
Внутрішня поверхня кришки виготовлена з високоякісного харчового полімеру, і може бути використана як чашка.
Характеристики:
- Тип термопродукції: Термос
- Маса, г: 560
- Матеріал: Нержавіюча сталь/полімер
- Об'єм, мл: 1000
- Розміри, ДхШхВ: 85х310 мм
- Заощадження тепла, С/год.: 6 годин — 80С, 12 годин — 70С, 24 години — 60 °C
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина горловини | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 1 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 85х310 мм |
| Артикул | SOT1B |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | класична |
| Збереження холоду | 24 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 6 годин — 80С, 12 годин — 70С, 24 годин — 60 °C |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | Walker 1L Black |
- Ціна: 757 ₴


