Terra Incognita Alfa 2 khaki — це легкий класичний двомісний намет трисезонного використання з тамбуром і широким входом. Ідеально підходить для туристичних прогулянок. Ефективна вентиляція, просте та швидке встановлення. Зовнішній тент створений із 185T Polyester 3000 мм. Міцна, легка поліестерова тентова тканина. Стійка до ультрафіолетового випромінювання. Має поліуретанове покриття водонепроникністю 3000 мм. Вогнетривке просочення. Шви проклеєні.
Міцний поліестеровий матеріал із плетінням Oxford, ідеальний для дна наметів, у яких немає особливих вимог до ваги. Поліуретанове покриття водонепроникністю 5000 мм забезпечує комфорт і затишок у негоду.
Стійки каркасів наметів із ламінованого фібергласу (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка неабияк збільшує тривалість терміну експлуатації, підвищує міцність і пружність. У разі пошкодження стійка розтріскується не на всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту.
Міцний поліестеровий матеріал із плетінням Oxford, ідеальний для дна наметів, у яких немає особливих вимог до ваги. Поліуретанове покриття водонепроникністю 5000 мм забезпечує комфорт і затишок у негоду.
Стійки каркасів наметів із ламінованого фібергласу (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка неабияк збільшує тривалість терміну експлуатації, підвищує міцність і пружність. У разі пошкодження стійка розтріскується не на всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 245 см |
| Ширина | 215 см |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | 2 дуги |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Розміри упаковки | 45 x 15 см |
| Місткість | двомісні |
| Артикул | 4823081500131 |
| Підлога | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Україна |
| Розміри спального місця | 205 x 150 x 115 см |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Розміри зовнішні | 215 x 245 x 120 см |
| Наявність тамбура | Да |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Мoдель | Alfa 2 khaki |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 168 ₴



