Дуже міцне та зручне крісло.
Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу.
Дуже швидко складається/розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 800 мм |
| Глибина стільця | 700 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Ширина крісла, см | 100 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Колір каркасу | неіржавка сталь |
| Артикул | 4820211100643 |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Україна |
| Глибина крісла, см | 70 |
| Ширина сидіння, см | 80 |
| Материал обивки | полиэстер |
| Висота крісла, см | 95 |
| Глибина сидіння, см | 70 |
| Цвет обивки | зелений, чорний |
| Діаметр труб каркаса, мм | 16/19 |
| Мoдель | TE-31 SD-150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 157 ₴


