Термос Havit — ідеальний варіант для шанувальників провести час на природі.
Завдяки подвійним стінкам із неіржавкої сталі ваш напій надовго збереже необхідну температуру.
Кришку термоса можна використовувати замість чашки.
Розкладна ручка забезпечить зручність у використанні термосом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 2.1 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 2.1 л |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь, пластик, силікон |
| Розміри | 340x120x100 мм |
| Діаметр горловини | 47 мм |
| Артикул | HV-TM002Silver |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип горловини | класична |
| Збереження холоду | 6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | 1 л Silver, HV-TM002 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴


