Самонадувний килим із подушкою для кемпінгу. Зручно застосовувати в туризмі та для різних типів активного проведення часу. Кольори моделі — жовтогарячий і темно-блакитний. Килимок компактно складається. Ним дуже легко та просто скористатися на практиці. Спати та відпочивати на такому килимі буде досить затишно, навіть якщо ви перебуваєте на свіжому повітрі далеко від дому. М'яка подушка комфортно підтримує голову в процесі відпочинку.
Габарити в розкладеному положенні становлять 1850 * 600 * 25 міліметрів. У складеному вигляді розміри становлять 300х150 міліметрів.
Характеристика:
- самонадувний килимок для туризму, різних видів активного відпочинку;
- є комфортна подушка для підтримки голови користувача;
- простий у застосуванні;
- розміри в розкладеному вигляді: 1850*600*25 міліметрів;
- габарити в складеному вигляді: 300*150 міліметрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | самонадувні |
| Температурний режим | от +6 |
| Розміри | 1850 х 600 х 25 мм |
| Артикул | 6927595782583 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NH15Q002-D Pillow Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴


