
Проектор для дому Hongtop S30 міні проектор на стіну 4К Full HD 1920x1080p Android 10 Wi-Fi Bluetooth HDMI 2/16 ГБ
4 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: ✔RB3
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Проектор може транслювати екран вашого ноутбука, з флешки або ж ви можете його використовувати як автономний пристрій, підключившись до мережі через Wi-Fi.
Використовуючи Android 10 заходьте через браузер на ваші улюблені сайти з фільмами і дивіться онлайн, також можна скачати додатки Youtube чи Megogo. Для цього у вас буде 16 ГБ пам'яті.
Основні характеристики і переваги домашнього проектора Hongtop S30:
- Яскравість: 400 ANSI люмен
- RAM: 2 ГБ DDR
- ROM: 16 ГБ eMMC
- Android 10
- Підтримка декодування 4K: Підтримка декодування та відтворення відео 4K і 1080P, вихідна роздільна здатність до 1280*720P
- підключення через Wi-Fi: 2,4 ГГц
- підключення через Bluetooth
- підключення через HDMI

Комплектація:
- проектор
- пульт дистанційного керування
- кабель живлення
- посібник користувача англійською мовою
Розміри проектора: 13,5 * 9,5 * 15 см.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hong Tong |
| Країна виробник | Китай |
| Клас пристрою | Портативний |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p, 2160p, 4K 120p |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Світловий потік | 400 лм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴











