
Це крихітний гриль-барбекю, дуже зручний для того, щоб вирушити на пляж, у похід або будь-куди.
Тільки переконайтеся, що будете використовувати його на плоскій, міцній поверхні або столі.

Ви можете насолоджуватися повільним приготуванням м'яса на вугіллі, зберігаючи ніжність м'яса і залишаючись соковитим у цьому грилі.
М'ясо може позбутися зайвого жиру і, отже, навіть калорій!
Поживні речовини, такі як білки, вітаміни та мінерали, що містяться у вашій їжі, залишаються незмінними і, отже, залишаються.

Особливості мангалу:
- Поверхня оброблена спеціальним процесом, щоб зробити очищення легко та безпечно;
- Швидко збирається зберегти місце для зберігання;
- З ручкою легко носити з собою;
- Багато вентиляційного отвору дизайну, допомагає деревне вугілля горіти повністю.
- Знімний дизайн легко чистити після використання
Технічні характеристики:
- Преміум Матеріал: суцільнометалева опора + хромована сітка для барбекю
- Розмір продукту (відкритий): 35 x 27 x 20 см
- Розмір продукту (закритий): 35 x 24 x 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 350 мм |
| Ширина робочої поверхні | 240 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








