Ardesto — бренд якісної та надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому.
Спільна робота з передовими центрами розробки дала змогу реалізувати найбільш інноваційні та сміливі тенденції у світі промислового та побутового дизайну. Продукція Ardesto доповнить і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Не можна мити в посудомийній машині
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал внутрішніх стінок: неіржавка сталь 18/10
- Колір: жовтий
- Об'єм: 470 мл
- Нижній діаметр: 6.9 см
- Висота: 17.4 см
- Збереження температури: гарячий напій — 1 година, холодний — 4 години
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.47 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 1 годин |
| Час збереження холоду | 4 годин |
| Колір | Блакитний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Нижній діаметр | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кухоль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 0.47 л |
| Розміри | 17.4 x 6.9 см |
| Артикул | AR2647BL |
| Гарантія, місія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Вид термокружки | стакан |
| Мoдель | Bright City 470 мл Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴









