
Надувний матрац для сну Двомісний Інтекс Intex 152 х 203 х 25 см з двома подушками і насосом 64765
1 200 ₴
- Немає в наявності

Основні характеристики:
Кількість місць: 2 місний
Розміри:
- Ширина 152 см
- Довжина 203 см
- Висота 25 см
Максимальне навантаження: 273 кг

Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Продукт: Надувний матрац
Серія:
Серія: Dura-Beam™ класична
Тип серії: Classic Downy
Серія: стандарт
Колір синій

Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
Матеріал: матеріал ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.3 мм
Товщина покриття: 0.15

Комплектація:
Серія: Класичний Intex
Комплектація: Насос, 2 подушки
Насос для накачування: зовнішній ручний насос
Насос для накачування (артикул): Ручний насос для надування Intex 68612 (об'єм 0.9 л)
Подушка: 2 подушки
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувної продукції
Сумка для зберігання: немає у комплекті: необхідно докупити Intex 44408
Упаковка: повнокольорова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Fiber-Tech™;1000 волокон |
| Клапан | силіконовий клапан |
- Ціна: 1 200 ₴







