

Тільки у нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісного товару, протягом 14 днів!
Разом дешевше! При покупці комплектом знижка на рем набір - 50%
Основні характеристики:
Кількість місць: 1 місний
Розміри:
- Ширина 99 см
- Довжина 191 см
- Висота 25 см
Максимальне навантаження: 136 кг

Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Продукт: Надувний матрац
Серія: Dura-Beam™ класична
Тип серії: Classic Downy
Серія: стандарт
Колір синій

Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
Матеріал: ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0,3 мм
Товщина покриття: 0,15
Серія: Класичний Intex
Комплектація:
Насос для накачування: Ручний насос для надування Intex 68612 об'єм 0,9 л
Клапан: силіконовий клапан
Клапан (артикул): Клапан силіконовий широкий Intex 62151 для надувної продукції
Упаковка: повнокольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Fiber-Tech™;1000 волокон |
| Клапан | силіконовий клапан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴













