Розкладний стіл для пікніка — незамінний помічник для швидкої організації місця для приймання їжі на природі та в похідних умовах!

Складаний стіл — це одна з тих речей, яка необхідна для поїздок на пікнік, біля столу — алюмінієвий каркас, стільниця МДФ. Чотири стільчики з тканинними сидіннями. Він дуже легко миється.
Максимальне навантаження на стіл: 30 кг.
Особливістю цього розкладного столу є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-засувками. Під час висування ніжок стіл має висоту 70 см.
Набір: стіл алюмінієвий розкладний для пікніка + 4 стільці — стане незамінним помічником у походах — легкий і практичний, він не стане обтяжливим вантажем і неабияк змінить Ваш відпочинок.
Стіл збільшеної площі, добре підійде для невеликих застілля і стане просто незамінним під час виїзду на природу.
У центрі столу передбачений отвір для встановлення парасольки (тенту).

Технічні характеристики:
— стіл для пікніка, обідній стіл
– легко збирається та розкладається
— три режиму висоти столу (мінімум 55 см, максимум 70 см)
— чудова якість, легкий
— зручний для перенесення і зберігання
— міцний
— є отвір для встановлення парасольки (тенту)
Розміри:
Довжина — 1200 мм
Ширина — 600 мм
Висота мін — 550 мм
Висота макс — 700 мм
Розмір стільця:
410х290х340 мм
Максимальне навантаження столу: 30 кг
Максимальне навантаження стільчика: 100 кг
Стіл складається в компактну валізку — 60 х 60 х 7 см
Вага набору: 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Вага столу | 8 кг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 290 мм |
| Висота сидіння стільця | 340 мм |
- Ціна: 2 000 ₴






