Комплект шампурів неірж.сталь, 8 шт. у чохлі, JR008
Товщина: 0,15 см
Загострений кінчик шампури. Використання: для приготування страв із м'яса, риби й овочів. Вміст шкідливих речовин — не містить; безпечний для здоров'я та довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір шампурів |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 8 шт. |
| Особливості | V-подібна форма |
| Розмір | 60 см |
| Артикул | JR008 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | набор 8*60см |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴









