LED-ліхтар налобний акумуляторний 120 Лм 500 мА·год GRAD (5390735)
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик
- Джерело світла: світлодіоди XPE, 2 червоні світлодіоди SMD
- Живлення: вбудована акумуляторна батарея ємністю 500 мА·год (USВ-кабель у комплекті)
- Порт заряджання: micro USB 5 В/1 А
- Номінальна напруга: 3.7 В
- Час заряджання: 2-3 години
- Індикатор заряджання: з індикацією закінчення заряду.
- Під час заряджання індикатор світиться червоним, коли заряджання завершене — зеленим
- Водостійкість: IPX4
- Ударостійкість: забезпечується у разі падіння з висоти до 1 м
- Розмір лампи: 58×29×32 мм
- Маса ліхтаря: 49 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 120 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Середній |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | індикатор заряджання від мережі 220 В |
| Ширина | 29 мм |
| Тип | налебний |
| Джерело світла | XPE |
| Довжина | 58 мм |
| Артикул | 5390735 |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
| Захист | ваганпроникний, ударний |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | компактні, недорогі |
| Кількість режимів яскравості | 2 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
| Мoдель | LED 120 Лм 500 мА·год GRAD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴









