Найменший і найлегший газовий пальник BRT-3000T призначений для використання однією людиною. Надкомпактні розміри та легка вага дадуть змогу розмістити пальник навіть у кишені, водночас потужність полум'я можна порівняти з повнорозмірними пальниками. Розсікач полум'я із закрученими напрямними виготовлені з неіржавкої сталі, а ніжки пальника та її основа — з титану. Тепер кулінарія в польових умовах із таким приладом — дуже легка справа :)
- Потужність: від 1.9 до 2.7 кВт
- Призначена для роботи зі зрідженим газом
- Тип балона: нарізний
- Заявлена витрата палива: 140 г/год
- Зручна складана конструкція
- Наявність регулятора полум'я
- Максимально допустиме навантаження: 1 кг
- Матеріал: титан + неіржавка сталь
- Розміри в робочому положенні: 85 x 60 мм
- Розміри в складеному положенні: 37x 52 мм
- Вага: 25 г
- У комплекті тканинний мішок для зберігання і транспортування


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&D |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| Тип балона | Різьбовий |
| Вага | 0.25 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴


