SKIF Outdoor Comfort — легкий кемпінговий стілець, який стане незамінним супутником для мандрівників, які не мають можливості носити із собою габаритні предмети туристичних меблів, проте воліють відпочивати з комфортом.
Каркас моделі виготовлений зі сталевих трубок, що вирізняються підвищеною зносостійкістю й довговічністю. Для виготовлення сидіння використана стійка до розривів і стирання тканина Oxford 600D.
Для зручності експлуатації стілець обладнаний підлокітниками з інтегрованими підсклянниками із сітки.
Елементарна конструкція SKIF Outdoor Comfort дає змогу швидко розкладати та складати стілець без особливих зусиль. Компактність стільця в складеному вигляді дає змогу зберігати його в будь-якому домі, не займаючи багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 600 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Ширина крісла, см | 50 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Артикул | ZF-S002G |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | недорогі, портативне крісло |
| Глибина крісла, см | 50 |
| Материал обивки | оксфорд рипстоп 600D |
| Висота крісла, см | 60 см |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина складеного крісла, см | 18 |
| Висота складеного крісла, см | 83 |
| Глибина складеного крісла, см | 15 |
| Мoдель | Comfort Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴


