Серед важливих характеристик цієї моделі висока портативність завдяки невеликій масі 800 г, можливість застосування в осінньо-весняний сезон, оскільки рекомендована для температурних режимів — 2+15 градусів. Використовує як основні матеріали оболонку з поліестеру (Embossed) марки 290T і внутрішнє оздоблення з 210T-поліестеру (Pongee). Також необхідно зазначити, що додатковий рівень комфорту надає наявність наповнювача з hollow fiber.
Спальний мішок — це необхідний складник туристичного спорядження. Цей спальник виготовлений у формі кокона з капюшоном. Серед важливих характеристик цієї моделі висока портативність, завдяки невеликій вазі 800 г, можливість застосування в осінньо-весняний період, оскільки рекомендована для температурних режимів — 2+15 градусів.
Спальний мішок — необхідний елемент особистого спорядження, обов'язковий у будь-якому нетривалий поході. У літню спеку або зимову холодигу це мобільне спальне місце забезпечить туриста бажаним ночівлею в наметі, притулок, а в екстремальних випадках, просто неба.
Головне, підібрати туристичний спальний мішок правильно, орієнтуючись не на ціну (мінімоту або максимальну) або гучну торгову марку, а на власні потреби — тобто ті походи, у яких ви збираєтеся в цьому спальному мішку ночувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 225 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 15 град. |
| Нижня температура комфорту | -2 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | кокон |
| Розмір | 225 х 80 см |
| Зовнішній матеріал | полиэстер 290T |
| Артикул | 82273 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон, обладнаний компресійними ременями |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| До того ж шукають | недорогі |
| Температура мінімальна | -2 °C |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -2/0/+15 |
| Температура максимальна | +15 °C |
| Щільність утеплювача | 250 г/м2 |
| Молния | правая |
| Температура комфорту | 0 °C |
| Мoдель | 82273 |
- Ціна: 1 113 ₴

