Усі деталі мангала схватані між собою, а сам мангал складається у форму зручного кейса, що не дасть Вам втратити важливу деталь і займає мало місця. Мангал обладнаний центральною ручкою, а також двома додатковими бічними ручками, які не нагріваються.
У мангалі PROMETEO Q 6 V передбачені отвори під решітку-гриль, які дають змогу фіксувати її на двох рівнях, що неабияк розширить Ваші можливості у виборі продуктів і приготуванні страв. Крім того, Ви зможете використовувати мангал не тільки за прямим призначенням — для Вас він із легкістю перетвориться на зручний столик, що неодмінно зробить відпочинок ще приємнішим і комфортнішим.
Команда ТМ MOUSSON знає всі тонкощі вдалого відпочинку, тому Вам залишається лише насолоджуватися, а про Вашу зручність і комфорт подбає мангал-трансформер PROMETEO Q 6 V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mousson |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | додаткові ручки, мангал |
| Розміри | 56 х 30 х 52.5 см |
| Артикул | 6726 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Україна |
| Мoдель | PROMETEO Q 6 V |
- Ціна: 2 179 ₴




