Зручний і міцний Стілець садовий пластиковий BICA Alta у білому кольорі, призначений для облаштування будь-якого відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, парків, веранди, заходів просто неба, дачного відпочинку та багато чого іншого. Конструкція виробу забезпечує його використання на газонах, гравії або високоабразивних покриттях.
Завдяки якості використаних матеріалів виріб поєднує чудову функціональність і мінімалістичний дизайн. Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт. Стілець не вимагає збирання й не схильний до іржавіння та гниття, завдяки неметалевій рамі. Матеріал виробу містить водонепроникне оброблення, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не блякне й не тьмяніє. Гладка поверхня стільця Alta забезпечує легке миття й чищення.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує нові пропозиції для комфортного проведення часу на природі відповідно до норм EN581-1/2/3. Вся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском із поліпропілену, належного перероблення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 610 см |
| Глибина стільця | 560 см |
| Висота сидіння стільця | 440 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Переваги | • ергономічний дизайн • гладка поверхня • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді • конструкція передбачає штабелювання |
| Розмір упаковки | 60х63х90 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 58х61х88 см |
| Основні | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Вага | 3 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 945 ₴



