SKIF Outdoor Universal — розкладний кемпінговий стіл із можливістю регулювання висоти, призначений для комфортного відпочинку на природі компанії з 4-6 осіб.
Стільниця складається з двох міцних МДФ-панелей — невибагливого в догляді матеріалу. Каркас моделі виготовлений з алюмінієвих трубок діаметром 19 мм, завдяки чому стіл може витримувати великі навантаження.
Проста та надійна конструкція дає змогу встановити стіл у будь-яких умовах.
Стіл обладнаний спеціальними пластиковими наконечниками, які роблять його стійкішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 625 мм |
| Висота в складеному вигляді | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Тип | Складаний |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 120 х 60 х 70 см |
| Розміри у складеному вигляді | 62.5 х 63 х 7.5 см |
| Артикул | ZF-008T |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Мoдель | Universal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 932 ₴


