Крісло Brain Recliner High Back — модель із високою спинкою й підлокітниками для забезпечення максимального комфорту на короповій або фідерній риболовлі. Верх виготовлений із міцної зносостійкої тканини Oxford 600D, яка за потреби легко миється.
Міцний каркас зі сталі здатний витримувати великі навантаження, а покриття зносостійкою емаллю запобіжить утворенню корозії. Регулювання нахилу спинки відбувається за допомогою багатопозиційного швидкозатискного кріплення. Крісло легко встановлюється на нерівній поверхні, завдяки наявності регульованих ніжок із шарнірними лапами. Для зручного зберігання і транспортування воно компактно складається й тому не займатиме багато місця.
Brain Recliner High Back знайде своє застосування не тільки в рибалок, його так само з успіхом можна використовувати під час пікніка або відпочинку на природі.
Особливості:
- модель із високою спинкою;
- сидіння з м'якими вставками;
- зручні підлокітники;
- каркас зі сталі з емальованим покриттям;
- основний матеріал Oxford 600D;
- багатопозиційне кріплення для регулювання нахилу спинки;
- регульовані ніжки;
- широкі шарнірні лапи;
- компактні розміри в складеному вигляді 58х22х83 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 510 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.9 |
| Ширина крісла, см | 51 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Виробник | Brain fishing |
| Артикул | 1858.41.55 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина сидіння, см | 51 |
| Цвет обивки | хакі, чорний |
| Мoдель | Recliner High Back HYC002AL-HB |
- Ціна: 4 311 ₴




