Товары TERRA INCOGNITA — це товари українського виробника, якому довіряють вже понад 20 років.
TERRA INCOGNITA — українська компанія, яка виробляє товари для туристів і всіх тих, кому до душі активний відпочинок.
Палатки, рюкзаки, термобілизни, тенти, чохли, спальні мішки — і це далеко не весь перелік продукції, що створюється фірмою TERRA INCOGNITA.
Намагаючись забезпечити комфортний відпочинок далеко від міської метушні, фахівці TERRA INCOGNITA постійно вдосконалюють товари, що випускаються.
Крім того, продукція бренда вирізняється порівняно невисокою ціною, порівнюючи з вартістю подібних товарів європейського виробництва.
Якість, технології та низька ціна — ось запорука успіху цього бренда.
Спальний мішок Terra Incognita Pharaon EVO 300 (R) — чудове рішення для будь-якого активного відпочинку в зимовий період.
Це ультрасучасний спальний мішок анатомічної конструкції типу "кокон".
Тип спальника "кокон" забезпечує комфортний сон.
Модель практична, її тканина міцна та стійка до розривів.
Усередині спальника — наповнювач HollowCore-micro трубчастої форми зі 100% поліестерових волокон.
Застосована для спальників в екстремальних умовах.
Завдяки такій формі проявляються такі якості, як термостійкість, навіть якщо дуже сиро та волого.
Спальники з таким наповнювачем швидко сохнуть і гіпоалергенні.
Силіконові волокна надають гнучкості та м'якості.
Зовнішній шар спальника — легкий і м'який поліестеровий матеріал.
Не сприйнятливі до вологи, швидко сохне.
Внутрішній шар спальника — поліестерова тканина в поєднанні з бавовною.
Менш щільна та м'якша, ніж просто бавовняна тканина.
Приємна та м'яка на дотик, менше вбирає вологу та швидше сохне
Спальний мішок-кокон Terra Incognita Pharaon EVO 300 (R) обладнаний анатомічним капюшоном, мобільною блискавкою, що світиться в темряві та захищеною від защемлення, довільного розстібання, а також двосторонніми замками, що збільшує комфортабельність експлуатації.
Додаткова блискавка в ногах дає змогу трансформувати спальний мішок у повноцінну ковдру, а також комфортніше використовувати з'єднані спальники (L+R).
Температура використання Terra Incognita Pharaon EVO 300 (R) от -18 до +15.
Також потрібно зазначити, що модель обладнана петлями для сушіння мішка, компресійним мішком для транспортування, а також внутрішніми кишенями для документів.
Компресійне паковання і ваш спальник займає мінімум місця у вашій ноші.
Сфера застосування: альпінізм, гірський туризм, пішохідний туризм, кемпінг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Зима |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон, Компресійний мішок, Можливість стягування, Спальник-ковдра |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 230 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 20 град. |
| Нижня температура комфорту | -12 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | кокон |
| Розмір | 230 х 80 х 55 см |
| Зовнішній матеріал | поліестер 210T |
| Артикул | 4823081501848 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон, утеплений комір |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура мінімальна | -12 °C |
| Ширина (згорнутий) | 38 см |
| Внутрішній матеріал | фліс |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -12/-5/+20 |
| Температура максимальна | +20 °C |
| Щільність утеплювача | 150 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 23 см |
| Молния | правая |
| Температура комфорту | -5 °C |
| Мoдель | Pharaon EVO 300 (R) зелений |
- Ціна: 2 513 ₴



