Міцна бетонна 25-кілограмова Підставка для садової парасолі Adriatic круглої форми чудово впорається зі своєю основною функцією та, завдяки приємному сіро-бежевому відтінку, впишеться у будь-який простір.
Трубка-тримач з оцинкованого заліза утримує стовпи парасольок діаметром від 22 до 45 мм. На кінці оснащена спеціальним гвинтом для фіксації стовпа парасолі відповідно до ваших потреб.
Підставка для садової парасолі Adriatic приємно вразить своєю якістю та зносостійкістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Колір | Сірий |
| Діаметр | 430 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 2500 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Розмір упаковки | 44х44х10 см |
| Гарантія | 14 календ. дн |
| Форма | Кругла |
| Тип | підставка для садової парасольки |
| Бренд | Adriatic |
| Матеріал основи | суміш бетону зі щебенем |
| Для парасольок Ø труби | 22-45 мм |
| Висота труби-тримача | 34 см |
| Матеріал труби-тримача | оцинковане залізо |
| Висота основи | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴





