Бренд Mega — це американський виробник, який уже багато років має популярність у всьому світі.
Серед величезного асортименту товарів компанія Mega пропонує придбати ізотермічні контейнери різного об'єму, термоси, термокухля, термочайники.
Всі вироби повністю відповідають усім європейським стандартам, вони мають оригінальну форму та зовнішній вигляд, над дизайном якого працювали провідні фахівці заводу.
Всі вироби виготовляються з високоякісного та безпечного пластику, тому покупці можуть спокійно використовувати їх для своєї їжі.
Безпечними є всі товари, вони мають сертифікати та рекомендації відомих дослідницьких центрів.
Відпочинок на природі, полювання, риболовля, поїздки за місто вимагають відповідного спорядження.
І важливою річчю в таких ситуаціях буде термос.
Гарячий чай на риболовлі в холодну промозглисту погоду або чашка ароматної кави, що димиться, прохолодним осіннім ранком — що може бути кращим?
Термос стане корисний і вдома.
У ньому дуже добре настоювати трав'яні чаї й навіть готувати йогурти.
Крім того, термос — чудовий подарунок, який можна дарувати будь-кому.
Універсальний термос MEGA M ЕТ100T об'ємом 1,0 літр стане вашим незамінним супутником під час подорожей, прогулянок за містом, на риболовлі або в лісі.
Завдяки цьому чудовому пристосуванню в будь-яку погоду у вас завжди буде під рукою улюблений гарячий або холодний напій.
Маючи конструкцію, що складається з міцного пластикового корпусу та скляної колби, цей термос може тривалий час зберігати температуру налитою в нього рідини.
Для зручності користування виробник передбачив ручку для перенесення, а щоб у вас не довелося нести із собою додатковий посуд, у комплекті термоса є дві пластикові чашки, що замінюють кришку.
Конструкція корка, що закручується, передбачає можливість акуратно наливати вміст, не відкручуючи повністю корок.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 1 л |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 300 x 120 мм |
| Діаметр горловини | 38 мм |
| Артикул | 0717040381081BLUE |
| Гарантія, місія | 6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Збереження холоду | 24 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження тепла | 8 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Мoдель | 1, 0 л, M ЕТ100Т |
- Ціна: 784 ₴


