
Стілець садовий пластиковий BICA Verona графіт
1 560 ₴
- В наявності
- Код: 8003723491959
Зручний та міцний Стілець садовий пластиковий BICA Verona у стильному кольорі графіт, стилізований під ротанг, підходить для будь-якого використання — в приміщенні та на вулиці, приватного чи професійного.
Гарно підійде для облаштування відкритого простору — саду, тераси, зони барбекю, парків, веранди, кафе, заходів на свіжому повітрі, балконної зони та багато іншого.
Оснащений високою комфортною ергономічною спинкою. Стілець не вимагає збірки й не піддається ржавінню та гниттю, завдяки неметалічній рамі.
Матеріал виробу включає водонепроникну обробку, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не вигорає й не тьмяніє. Стілець Verona легко мити та чистити.
З увагою до сучасних тенденцій італійська ТМ BICA пропонує нові пропозиції для комфортного проведення часу на природі у відповідності нормам EN581-1/2/3. Вся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском з поліпропілену, що підлягає переробці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 470 см |
| Глибина стільця | 570 см |
| Висота сидіння стільця | 450 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 см |
| Колір | Антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Переваги | • ергономічний дизайн • стилізація поверхні під штучний ротанг • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді |
| Розмір упаковки | 61х50х88 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 59х47х86 см |
| Основні | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою |
| Вага | 3.6 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 560 ₴





