
Стілець садовий пластиковий BICA Maryland білий
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 8003723001905
Стілець садовий пластиковий BICA Maryland у білосніжному кольорі підходить для будь-якого використання — в приміщенні та на вулиці, приватного чи професійного. Крісло знайде своє місце у різних контекстах: сад, пляж, басейн, тераса, балкон, веранда, кафе, заходи на свіжому повітрі та багато іншого.
Завдяки оригінальному дизайну та незвичайним формам крісло Maryland у курортному стилі надасть шарму будь-якому простору. Висока спинка, широкі підлокітники із гладкого пластику та занижена висота сидіння гарантують чудовий комфорт і відпочинок.
Стілець не вимагає збірки й не піддається ржавінню та гниттю, завдяки неметалічній рамі.
Матеріал виробу включає водонепроникну обробку, а також стійкий до УФ-випромінювання — колір не вигорає й не тьмяніє. Стілець Maryland легко мити та чистити.
З увагою до сучасних тенденцій італійський бренд BICA пропонує вуличні меблі для комфортного проведення часу на природі у відповідності нормам EN581-1/2/3. Вся продукція BICA виготовляється за технологією лиття під тиском з поліпропілену, що підлягає переробці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bica |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Висота сидіння стільця | 300 см |
| Глибина стільця | 800 см |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Ширина стільця | 730 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Переваги | • ергономічний дизайн • занижена висота сидіння • широкі гладкі підлокітники • міцний погодостійкий пластик • не іржавіє й не гниє • легкий у догляді • конструкція передбачає штабелювання |
| Розмір упаковки | 82х75х90 см |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 80х73х88 см |
| Вага | 4.4 г |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 500 ₴




