
Спальний мішок Naturehike U350 NH20MSD07 Hollow Cotton Left Green (6927595767238-L)
1 693 ₴
- Немає в наявності
- Код: 497918-01
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
- Тип: ковдра,
- Сезон: зима,
- блискавка — ліва,
- Матеріал: бавовна,
- Температура: Min/Comf/Max — -/+1/-,
- Розмір: (190+30) x 75 см,
- Вага: 1.7 кг,
- Колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Вага | 1700 г |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення, Спальник-ковдра |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -17 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Бавовна |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 220 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 1 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | укривало |
| Наповнювач | Бавовна |
| Розмір | (190+30) x 75 см |
| Зовнішній матеріал | поліефірне водовідштовхувальне покриття |
| Артикул | 6927595767238-L |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | -3 °C |
| Ширина (згорнутий) | 44 см |
| Внутрішній матеріал | бавовна |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -/+1/- |
| Щільність утеплювача | 350 г/м2 |
| Діаметр (згорнутий) | 27 см |
| Молния | ліва |
| Температура комфорту | +1 °C |
| Мoдель | U350 NH20MSD07 Hollow Cotton Left Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 ₴



