Характеристики:
- Тип палива — газ,
- розміри барбекю — 42 х 24.5 х 17.5 см,
- вага — 4.1 кг,
- колір: сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Газ |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BRS-16B |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Портативний BRS-16B |
| Розміри барбекю | 42 х 24.5 х 17.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 243 ₴





