Матрац надувний для використання в туристичній діяльності та активному відпочинку. Кольори — жовтогарячий, блакитний, на вибір. Довжина матраца сягає 195 сантиметрів, а ширина становить 59 сантиметрів. Стійкий до вологи, зручний і практичний. Розміри надувної сумки становлять 70 на 35 сантиметрів. У згорнутому положенні модель досить легка та компактна.
Виготовлений матрац із застосуванням високоякісного матеріалу — фабричного нейлону, також передбачене ущільнювальне покриття. Конструкція виробу така, що ви будете далеко від холодного ґрунту, і тому лежати на ньому буде затишно. Товщина матраца становить шість із половиною сантиметрів. Це більше, ніж у аналогічних моделей.
Характеристика:
- матрац надувний для туристичної діяльності, активного відпочинку;
- розміри виробу становлять 195*59 сантиметрів;
- габарити надувної сумки: 70*35 см;
- матеріал: нейлон;
- у складеному положенні габарити: 10*30 сантиметрів;
- товщина становить 6,5 сантиметра;
- надувна сумка важить 90 г;
- вага матраца 600 грамів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 59 см |
| Товщина | 65 мм |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | надувні |
| Температурний режим | від 0 C |
| Розміри | 195 х 59 см |
| Артикул | 6927595734261 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | FC-10 NH19Z032-P Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551 ₴


