Килимок нагрівач від компанії Bestway 58423 — це просте та зручне рішення для того, щоб нагріти воду в басейні. Підходить як для каркасних, так і для надувних. Насолоджуйтеся плаванням у теплій воді, використовуючи екологічно чисту технологію сонячного нагрівання.
Принцип роботи:
За допомогою фільтр-насоса вода надходить у килимок. Промені сонця нагрівають чорне полотно, яке так само нагріває воду, що проходить каналами килимка. Після, вже нагріта вода повертається шлангом у басейн. Для ефективної роботи нагрівача потрібен фільтр-насос потужністю від 1 250 л/год до 7570 л/год;.
Якщо потужність фільтр-насоса понад 6000 л/год, необхідно зняти зайвий тиск. Щоб цього домогтися, досить розбити потік води, що йде з фільтра, на два крила. Відповідно цим знижуємо внутрішній тиск майже вдвічі. Наприкінці об'єднавши знову в один потік (шланг), повертаємо воду в басейн.
Килимок виготовлений із надміцного, стійкого до УФ матеріалу ПВХ.
Внимание! Якщо Ви використовуєте незалежний хлоргенератор, то його треба під'єднати після нагрівача, тобто вода з басейну подається до насоса, після нагрівача, після хлорогенератора та повертається в басейн.
До комплектації входять усі необхідні перехідники для під'єднання.
Характеристики:
- Потужність фільтра: від 1 250 л/год до 7570 л/год;
- Фактичний розмір: 171 х 110 см
- Матеріал: щільний ПВХ
- Тепловіддача: залежить від погоди
- Загальна вага: 6 кг
- Теплостійкість: +66 °C
- Морозостійкість: до -10 °C
- Товщина матеріалу: 0.9 мм
- Колір: чорний
- Ефективність роботи нагрівача більш успішна з тентом антиохолодження: обмеження випаровування, тепловтрати води до 40%; підвищення ефективності нагрівача; скорочення часу роботи нагрівача; економія електроенергії
- Площа обігрівання: 1,46 м2
- Працює від: сонячної енергії, фільтр-насоса картриджного до 9 462 л/год, пісочного до 7 570 л/год Час прогрівання води: 1 °C/год 1000 л у пік сонця, без тепловтрати: 1 °C/год 1000 л у пік сонця
Комплектація:
- Килимок-нагрівач
- Перехідники для під'єднання
- Шланг
*Колір і відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Гарантія | 14 днів |
| Стан | Нове |
| Морозостійкість | до −10 °C |
| Вага | 6 г |
| Працює від | сонячної енергії, фільтр-насоса картриджного до 9 462 л/год, пісочного до 7 570 л/год Час прогрівання води: 1 °C/год 1000 л у пік сонця, без тепловтрати: 1 °C/год 1000 л у пік сонця |
| Тепловіддача | залежить від погоди |
| Доставка/Оплата | Відсилання великогабаритних товарів і товарів вартістю до 200 грн. здійснюється за передоплатою в частковому або повному об'ємі. Термін доставки 2 робочих днів |
| Площа обігріву | 1,46 м2 |
| Товщина матеріалу, мм | 0.9 |
| Теплостійкість | +66°C |
| Фактичний розмір | 171 х 110 см |
| Потужність фільтра | від 1 250 л/год до 7570 л/год |
- Ціна: 3 253 ₴







